WAŻNA INFORMACJA!

PSE Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu informuje, iż w ostatnim czasie otrzymujemy wiele sygnałów dotyczących łączenia działalności wrocławskiej spółki z o.o. „Artenes”  z naszym Teatrem. W związku z tym pragniemy zaznaczyć, że nie mamy nic wspólnego z agencją o nazwie Wrocławski Teatr Edukacji „Artenes”spółka z o.o.

Narodowy Teatr Edukacji od ponad dwudziestu lat współpracuje z teatrami, domami kultury i szkołami na terenie całej Polski. Przez te lata wypracowaliśmy sobie opinię solidnej i rzetelnej instytucji, zasługującej na zaufanie. Dlatego niepokoi nas fakt, że jesteśmy identyfikowani z nowo powstałą agencją, której działalność jest nam obca.

Zaznaczamy, że nie bierzemy odpowiedzialności za poczynania wyżej wymienionej spółki. Jednocześnie informujemy, że nasi przedstawiciele posiadają aktualne pełnomocnictwa wydane przez dyrektora Polskiego Stowarzyszenia Estradowego i tylko osoba legitymująca się takim pismem jest upoważniona do podpisywania umów w imieniu  Narodowego Teatru Edukacji.