RODO

Szanowni Państwo,

Od dnia 25 maja 2018r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych).
Informujemy, że jako PSE „Polest” Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza jesteśmy na to przygotowani i zapewniamy, że należycie dbamy o Państwa prywatność, jednocześnie w żaden sposób nie zwiększamy naszych uprawnień.
Państwa dane osobowe są u nas bezpieczne, a zgodę na ich zbieranie i przetwarzanie możecie wycofać w każdej chwili.
Administratorem Państwa danych osobowych jest: PSE „Polest” Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza z siedzibą we Wrocławiu, ul. Hauke Bosaka 11/16, 50-447 Wrocław, adres e-mail biuro@narodowyteatredukacji.pl.

Państwa dane gromadzimy dla potrzeb realizacji imprez edukacyjnych oraz celów statutowych, tj:

- identyfikacji widzów – klientów naszego teatru, dla potrzeb rezerwacji miejscówek, zamówień bezpośrednich oraz online a także realizacji widowisk w dniu realizacji
- kontaktu z naszymi partnerami i kontrahentami – poprzez wysyłanie SMSów przypominających o terminie realizacji spektaklu, przedstawianiu aktualnej oferty repertuarowej oraz należytej obsługi w dniu realizacji
- do celów statystycznych – w celu dostosowania naszej propozycji repertuarowej do Państwa potrzeb i oczekiwań

Na naszej stronie internetowej nie gromadzimy danych osobowych, (wyjątkiem jest formularz zamówienia, w którym zbierane są dane niezbędne w procesie realizacji spektakli) zbierane są jedynie anonimowe dane statystyczne za pomocą plików cookies.
Przysługują Państwu prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie danych, możecie Państwo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego (tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Macie Państwo również prawo do:

A. żądania dostępu do danych osobowych
B. sprostowania danych osobowych
C. usunięcia danych osobowych („prawo do bycia zapomnianym”)
D. ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych

W sprawach związanych z ochroną danych osobowych zapraszamy do kontaktu w sposób tradycyjny:
PSE „Polest” Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu
Ul. Hauke Bosaka 11/16
50-447 Wrocław
lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:
biuro@narodowyteatredukacji.pl

Informujemy również, że Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.