Świat Fantasy

 

Czy wszyscy na pewno wiemy o czym traktuje „Świat Fantasy” ?

Ta historia, to nie tylko piękna bajka o smokach i krasnoludkach, to również rzecz o przyjaźni, odwadze i poświęceniu, ale przede wszystkim to klasyczna opowieść “drogi”, jak w wielu znanych i lubianych dziełach literackich.

Młody i niedoświadczony bohater wyrusza na daleką wyprawę, która w konsekwencji zmieni całe jego doczesne życie. Pokonując liczne niebezpieczeństwa i stawiając czoła własnym słabościom, nasz podróżnik dorasta, dowiaduje się wiele o sobie samym, sprawdza granice własnych możliwości, poznaje smak klęski i wygranej, lecz nade wszystko dociera do kresu drogi na końcu której czeka wymarzona nagroda. Nie wszystkie jednak opowieści kończą się happy endem. Niestety nie zawsze cieszymy się ze spełnienia naszych marzeń, bo kiedy to następuje często mamy kłopoty z rozpoznaniem tego, czego tak bardzo pragnęliśmy”.

Czy magiczny pierścień naszego małego bohatera to cudowny artefakt, czy straszliwe brzemię? Czy w imię własnego spokoju i bezpieczeństwa można bezczynnie przyglądać się nieszczęściu innych? Czy chciwość zawsze przegrywa z lojalnością? Czy tylko wielcy mogą dokonać wielkich czynów?

Chcielibyśmy zaprosić Was drodzy widzowie na magiczną wyprawę do Baśniowej Krainy, dzięki której postaramy się udowodnić, że i dzisiaj w każdym, nawet najmniejszym z nas może drzemać coś z wielkiego herosa.